اخبار معیشت

جزئیات دریافت کالا کارت ویژه فرهنگیان خراسان رضوی

بر اساس تفاهم نامه بانک مهر ایران با آموزش و پرورش خراسان رضوی این بانک اقدام به ارائه کالا کارت به پرسنل شاغل آموزش و پرورش نموده است

هر یک از همکاران متقاضی می بایست  با مراجعه به کارشناسی تعاون اداره محل خدمت خود ضمن تکمیل فرم درخواست به اداره محل خدمت خود اجازه کسر از حقوق بدهد و ادارات پس از بررسی وضعیت حقوقی و خالص دریافتی متقاضی اسامی را جهت استعلامات بانکی به بانک مهر ایران ارسال نمایند .

بانک مهر نیز از طریق استعلام وضعیت دریافت تسهیلات نامبرده را بررسی و در صورت مثبت بودن و بر اساس مبلغی که آموزش و پرورش تعیین کرده کارت مربوطه را شارژ و تحویل آموزش و پرورش می نماید .

در این طرح نیاز به مراجعه حضوری همکار به بانک نمی باشد ضمن اینکه با توافق صورت گرفته شده بین طرفین ضامن و دریافت چک حذف شده است .

همکار پس از دریافت کالا کارت دو ماه فرصت دارد که خرید خود را از فروشگاه‌های طرف قرارداد انجام دهد چنانچه در این مدت خریدی نداشت می تواند کارت را بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای به بانک عودت دهد و اگر هم خرید داشت از زمان انجام تراکنش اقساط برقرار می گردد .

در این طرح ۵ بسته تسهیلات به شرح ذیل  طراحی و پیش بینی شده است :

۱- تسهیلات با دوره بازپرداخت ۶ ماه و با کارمزد ۲ درصد
۲-تسهیلات با دوره بازپرداخت ۹ ماه و با کارمزد ۳ درصد
۳-تسهیلات با دوره بازپرداخت ۱۲ ماه و ۱۸ ماه و ۲۴ ماه با کارمزد ۴ درصد

همکاران می توانند با مراجعه به تارنمای بانک مهر ایران  از بخش کالا کارت نسبت به فروشگاه‌ها و مراکز طرف قرارداد در کل کشور اطلاع حاصل نمایند .

لینک بانک قرض‌الحسنه مهر ایران 

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا