استخدام طلبه

استخدام شرکت پتروشیمی پارس جنوبی (کنگان)

شرکت های پتروپالایش کنگان، توسعه پتروشیمی کنگان، سروش مهستان عسلویه و نگین مهستان کنگان در منطقه پارس جنوبی (کنگان) در نظر دارند از بین متقاضیان مرد، نیروی مورد نظر خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین استخدام نمایند.

شرایط

مقطع تحصیلی: دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس

رشته تحصیلی: شیمی، مکانیک، برق، صنایع، ابزار دقیق

جنسیت: مرد

زمان ثبت نام : 4 الی 20 خرداد 1401

زمان دریافت کارت: 23 خرداد 1401

زمان آزمون : 26 یا 27 خرداد 1401

جدول نیازمندیهای نیروی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی

شرایط عمومی و اختصاصی

۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

۲- متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت غیر پزشکی دائم قانونی

تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.

تبصره ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم، در صورت موفقیت در مراحل مربوطه پس از تائید پزشک معتمد شرکت بلامانع خواهد بود.

شرط سن دواطلبان

۴- دارا بودن حداکثر ۳۲ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس، ۳۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس، ۲۸ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و ۲۶ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی

تبصره ۱: مدت زمان خدمت نظام وظیفه (حداکثر ۲۴ ماه)، به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود .

حداقل معدل کل مورد قبول برای مقاطع تحصیلی مطابق با جدول رشته ها می باشد.

تبصره ۱: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.

تبصره ۲ : سابقه خدمت مرتبط در شرکت های پتروشیمی با ارائه گواهی معتبر تا سقف سه سال و به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط یک سال به حداکثر سنین اعلام شده اضافه خواهد شد.

تبصره ۳- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبین با رعایت موارد فوق الذکر، در مقطع دیپلم از ۲۹ سال ، کاردانی از ۳۱ سال ، در مقطع کارشناسی از ۳۳ سال و کارشناسی ارشد ۳۵ سال نباید بیشتر باشد.

تبصره ۴: برای دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه تهران / صنعتی شریف/ صنعتی امیرکبیر / شیراز/ اصفهان/ صنعتی اصفهان/ علم و صنعت ایران / خواجه نصیرالدین طوسی / شهید بهشتی/ علامه طباطبایی/ صنعت نفت/ شهید چمران اهواز/ صنعتی سهند تبریز/ تبریز و فردوسی مشهد یک نمره تقلیل در حداقل معدل کل مورد قبول منظور خواهد شد.

۵- مدرک تحصیلی دانشگاهی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون استخدامی است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاههای سراسری و آزاد موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدارک رسمی شده باشند و مورد تایید باشد.

تبصره ۱ : آخرین مدرک تحصیلی ارایه شده در زمان ثبت نام در آزمون مبنای استخدام خواهد بود و شرکت هیچ‌گونه تعهدی نسبت به پذیرش و تعدیل مدارک تحصیلی بالاتر در طول دوران خدمت کارکنان را ندارد.

تبصره ۲ : در صورتیکه در هر مقطعی از مراحل آزمون و استخدامی و اشتغال، استعلام و اثبات گردد هر یک از متقاضیان استخدام، قبل از ثبت‌نام، مدارک تحصیلی بالاتری نسبت به مدرک ثبت شده در آزمون را داشته اند ، تخلف محسوب گردیده و از ادامه مراحل استخدامی، بکارگیری و همکاری وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

۶-تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله طبق تائید پزشک معتمد شرکت خواهد بود.

۷-عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.

۸-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد.)

۹- نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتها، موسسات دولتی و غیردولتی

۱۰- جذب متقاضیان بومی واجد شرایط در آزمون ، در مقاطع دیپلم بصورت ۱۰۰ درصد بومی چهار شهر کنگان، دیر، جم، عسلویه و فوق دیپلم بصورت ۱۰۰ درصد بومی استان بوشهر و در مقطع لیسانس و بالاتر بصورت ۵۰ درصد بومی استان بوشهر و ۵۰ درصد بقیه استانها می باشد./

*** داوطلب بومی به فردی اطلاق می شود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد:

الف: محل صدور شناسنامه داوطلب و یا پدر ، مادر و یا همسر ایشان مربوط به استان بوشهر و یا شهرستان های مهر ، لامرد و پارسیان باشد./

ب: سابقه سکونت حداقل ۱۰سال در استان بوشهر با ارائه گواهی معتبر از فرمانداری مربوطه و با تائید نهایی مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه را داشته باشد./

۱۱- رعایت مقررات شیوه نامه جذب نیروی انسانی الویت دار محلی در منطقه عمومی پارس جنوبی به شماره م ت م س ا/۱۲۳۵۰۷ مورخ ۲۱/۰۳/۱۳۹۷ ابلاغی از وزارت نفت الزامی می باشد. بر اساس شیوه نامه یاد شده ضریب نهایی مصاحبه فنی و تخصصی برای نیروهای بومی شهرستانهای عمومی منطقه پارس جنوبی ۱.۱۵ و سایر شهرستانهای استان بوشهر و شهرستانهای مهر، لامرد و پارسیان ۱.۱ می باشد.

شرایط اولویت های اجتماعی مطابق جدول زیر می باشد

تبصره: جهت استفاده از امتیاز تخصیص داده شده برای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ارائه کد ایثارگری و یا تاییدیه از بنیاد شهید و امور ایثارگران الزامی است. لازم به ذکر است، اطلاعات مورد نظر از طریق سامانه خدمات الکترونیک ایثار «به آدرس https://isaarit.isaar.ir/sayba/relatedisgr» استعلام خواهد شد.

مراحل ثبت نام

  1. لینک ثبت نام: https://kprc.iran-azmoon.ir/Register.aspx
  2. تکمیل فرم تقاضانامه مشخصات الکترونیکی در سایت مذکور
  3. ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.

ثبت نام

داوطلبان در صورت دارا بودن شریط لازم می توانند از ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/ ۰۳/۰۴ لغایت ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/ ۰۳/۲۰ جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی مراجعه و پس از ارائه اطلاعات درخواستی و واریز ۳۰۰۰۰۰ ریال هزینه ثبت نام بر روی درگاه، نسبت به اخذ کد رهگیری خود اقدام نمایند.

* زمان دریافت اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون از وب سایت مذکور از ساعت ۱۳ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/ ۰۳/۲۳ می باشد.

* ساعت و محل برگزاری آزمون در زمان دریافت کارت و از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می گردد. (لازم به ذکر است که امکان ثبت نام بعد از تاریخ اعلام شده مقدور نخواهد بود.)

نکات مهم

۱- قبل از ثبت نام، به آگهی دعوت به همکاری موجود در وب سایت مراجعه کرده و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایید.

۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.

۳- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی دعوت به همکاری وجود داشته باشد از ادامه مراحل جذب متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

۴- همراه داشتن کارت ورود به جلسه و شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری است.

۵- داوطلبان می بایست پس از اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت، نسبت به کنترل مشخصات فردی خود، مدرک تحصیلی، معدل، شماره داوطلبی، شماره صندلی و محل برگزاری آزمون اقدام نمایند.

۶- آزمون کتبی در تاریخ های ۲۶ یا ۲۷ خردادماه ۱۴۰۱ در شهرهای تهران، بوشهر و بندر کنگان برگزار خواهد شد. ساعت و آدرس محل برگزاری آزمون در زمان توزیع کارت و همچنین از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می-گردد.

مواد آزمون

در مقطع دیپلم (زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد تحصیلی – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی و ریاضی عمومی)

در مقاطع کاردانی و به بالا (زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد تحصیلی – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی و دروس تخصصی رشته مربوطه)

تذکرات مهم

۱-ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مذکور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد.

۲- به تقاضای ثبت نام اینترنتی متقاضیانی که پس ازمهلت مقرر (20خرداد 1401) اقدام نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳- پس از برگزاری آزمون کتبی، براساس چند برابر ظرفیت مورد نیاز شرکت نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان جهت مصاحبه های فنی و تخصصی و روانشناختی اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل، قبول شدگان نهائی انتخاب شوند.

۴- موکداً اعلام می گردد ثبت نام در آزمون صرفاً اینترنتی و براساس آگهی مندرج در سایت می باشد.

۵- لازم به توضیح است که جذب نیروی انسانی در شرکت بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی (مشتمل بر آزمون کتبی، ، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی) تعیین گردیده و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.

۶- جذب نیرو صرفاً جهت به کارگیری در واحدهای مورد نیاز شرکت در محل مجتمع واقع در استان بوشهر در محدوده شهرستان کنگان می باشد.

۷- پذیرفته شدگان نهایی بر اساس صلاحدید و نظر شرکت می بایست در دوره های آموزشی تئوری،فنی و عملی (در هر نقطه از کشور) شرکت نمایند./

تبصره: نفرات جذب شده ، در طول مدت آموزش صرفا در روزهای تعطیل رسمی و یا روزهایی که آموزش نداشته باشند، مجاز به ترک محل آموزش (استفاده از مرخصی) می باشند./

۸- در طول مدت آموزش (تئوری و کارورزی) حقوق و مزایای افراد بر اساس حداقل حقوق و مزایای قانون کار خواهد بود.

۹- از پذیرفته شدگان نهایی تضامین و تعهد محضری خدمت به میزان ۵ سال بعد از آموزش اخذ خواهد شد.

۱۰- بکارگیری و جذب پذیرفته‌شدگان آزمون، مشروط به گذراندن موفقیت‌آمیز دوره های کارآموزی و کارورزی خواهد بود.

۱۱- محل خدمت پذیرفته شدگان نهایی در منطقه کنگان، و نوع کار بصورت غیراقماری (روزکار و نوبتکار) می باشد.

۱۲- پس از جذب و بکارگیری افراد واجد شرایط، ارائه سرویس ایاب و ذهاب، صرفا در مراکزی که توسط شرکت به عنوان محل تجمع تعیین می‌گردد، امکان‌پذیر خواهد بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا