استخدام طلبه

پذیرش سرباز طلبه در سازمان عقیدتی نیروی انتظامی فراجا

barakat:
حوزه/ حجت الاسلام مهدوی طلب از آغاز جذب طلاب و روحانیون جهت گذراندن خدمت سربازی در فراجا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، حجت الاسلام مهدی مهدوی طلب در جمع خبرنگاران از طلاب و روحانیون سراسر کشور برای گذراندن خدمت سربازی در فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران دعوت کرد.

رئیس دفتر امور روحانیون عقیدتی سیاسی فراجا افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند که «حضور روحانیون در جای جای ارگان‌ها یک حضور اثر بخش است و استمرار حرکت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی با حضور روحانیت شکل و سرعت می گیرد»، در همین راستا سازمان عقیدتی سیاسی فراجا از طلاب و روحانیون واجد شرایط و علاقمند و ولایی که دارای روحیه جهادی و انقلابی هستند دعوت می کند جهت گذراندن خدمت مقدس سربازی در مقرهای نظامی، کلانتری‌ها ، پاسگاه‌ها و پلیس‌های تخصصی برای انجام امور فرهنگی، معنوی و تبلیغی حضور یابند.

وی افزود: روحانیونی عزیزی که فراجا را برای انجام خدمت مقدس و مبارک سربازی انتخاب می‌کنند، در اولویت جذب و گزینش سازمان عقیدتی سیاسی فراجا هستند.

حجت الاسلام مهدوی طلب خاطرنشان کرد: از نمایندگان طلاب، مدیریت حوزه های علمیه، اساتید و علما در سراسر کشور تقاضا داریم طلاب و روحانیون توانمند با روحیه جهادی و انقلابی را برای حضور در این مجموعه در راستای تحقق و تربیت پلیس تراز انقلاب اسلامی و جامعه قرآنی تشویق و ترغیب نمایند.

شیوه ثبت‌نام

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شیوه ثبت‌نام به مراکز عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهر خود در سراسر کشور مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا